O NTU Alumni CZ & SK 

* Alumnus (plurál alumni) se v angličtině používá ve významu absolvent školy, zpravidla vysoké

V roce 2010 začala absolventská skupina oboru Master of Business Administration (2000) na Nottingham Trent University pořádat v Brně setkání, která se postupně rozrostla z úzkého kroužku na platformu sdružující přes 700 osob. Koncept těchto setkání byl postaven na třech prvcích - setkávání spolužáků a kamarádů, ochytřování se díky výjimečným hostům a na posezení u dobrého piva. Doposud bylo uspořádáno 21 akcí, na kterých vystoupili mimořádní hosté z oblasti byznysu i vědy. Vznikla zde i řada zajímavých námětů a projektů, které byly uvedeny do života.

Na tyto aktivity navazuje NTU Alumni CZ & SK. Od podzimu 2012 zastupujeme Nottingham Trent University v agendě související s absolventy jejích výukových programů, kteří žijí, pocházejí nebo působí na Slovensku nebo v České republice. Tohoto ocenění si vážíme a věříme, že je společně s Vámi můžeme proměnit na řadu příležitostí do budoucna. 

NTU Alumni CZ & SK má za cíl podporovat prestiž Nottingham Trent University a jejích absolventů v České republice a na Slovensku a vytvářet příležitosti k setkávání, nacházení nových inspirací a vytváření nových vztahů a přátelství. Za jeden z klíčových principů považujeme princip vzájemné prospěšnosti a přínosů pro komunitu.

Pokud máte zájem dozvědět se více, kontaktujte nás na níže uvedených adresách.

Děkuji realizačnímu týmu a partnerům za podporu a vložené úsilí 

    Ing. Jiří Slezák, MBA

    Official Nottingham Trent University Alumni Ambassador for the Czech Republic & Slovakia
    (absolvent MBA 2000)

 

Kontakty:

Realizační tým NTU Alumni CZ & SK

třída Kpt. Jaroše 28, 602 00 Brno

info@ntualumni.cz

 

LinkedIn skupina Nottingham Trent University Alumni Czech Republic & Slovakia

 

 

Official Nottingham Trent University Alumni Ambassador for the Czech Republic & Slovakia

Ing. Jiří Slezák, MBA

e-mail: jiri.slezak@ntualumni.org.uk

tel.: +420 602 359 504